опрос
Что лучше использовать для конопатки?

Пакля
Герметик
Веревка
Межвенцовый утеплитль 2-3 см.
Шпагат
Льноволокно №3


  

Пакля для конопатки утепления и уплотнения швов сруба Пакля

Будівельна пакля для конопатки дерев’яного будинку

 

    Пакля будівельна для конопатки складається з коротких волокон льону або джута та відсоткової частки костри. Пакля льняна для конопатки зрубу дерев’яного будинку являється натуральним рослинним теплоізоляційним матеріалом. Пакля розрізняється на будівельну тюковану та на рулонну стрічкову паклю. Будівельна пакля для утеплення та ущільнення брусу зрубу продається в тюках по 60 кг. Пакля рулонна стрічкова для конопатки зрубу дерев’яного будинку продається в рулонах тієї ширини яка необхідна покупцеві. Також присутня в асортименті будівельна джутова пакля або льняна пакля. Найпоширеніше застосовують саме льняну паклю. Пакля льняна для конопатки зрубу дерев’яного будинку надійно забезпечить будинок високим комфортом. А саме стрічкова рулонна пакля для конопатки зрубу дерев’яного будинку зробить прохолодним будинок влітку та збереже тепло зимою.

    Льняна пакля будівельна для конопатки зрубу дерев’яного будинку може слугувати як конопаточним матеріалом, так і прокладочним матеріалом. За звичай використовують рулонну стрічкову паклю для прокладки поміж вінцями зрубу під час його збирання, а будівельну паклю тюковану застосовують для конопатки. Хоча іноді застосовується будівельна пакля для прокладки в зруб, а рулонна пакля для конопатки його. Пакля рулонна для конопатки не зовсім раціональна в використанні оскільки це меш економічно вигідно ніж конопатити будівельною паклею. Відмінно підходить будівельна пакля для дерева бані. Будівельне клоччя завжди є в наявності на складі в любій кулькості.

    Будівельна пакля – низька ціна виробника. З питань придбання та обговорення умов постачання звертайтесь по телефону  050 768-88-63

Контакты

тел. 050 768-88-63

Фото Пакля